-40%

Фустан - код 820 - кафеава - Промоциja

Нема на залиха
SKU
339346
-40%
Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 0363
  Фустан - код 0363
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 2829 - капучино
  Фустан - код 2829 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 8917 - капучино
  Фустан - код 8917 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 11893 - капучино
  Фустан - код 11893 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 3982 - кафеава
  Фустан - код 3982 - кафеава
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Къс дамски топ рипс в светлосиньо - код 0963
  Топ - код 0963 - светло сина
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 695,71
 2. Код B577 - окер
  Код B577 - окер
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 3. Топ - код 4272 - црна
  Топ - код 4272 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 4. Фустан - код 11985 - црна
  Фустан - код 11985 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Дамски спортен екип в масленозелено - код 8081
  Тренерки - код 8081 - путер зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Свободна дълга плетена дамска жилетка в масленозелено - код 2927
  Фустан - код 2927
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Код 1028 - бела
  Код 1028 - бела
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 8. Атрактивен къс дамски топ потник с връзки бяло - код 11989
  Топ - код 11989 - бела
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 9. Кардиган - код 2894
  Кардиган - код 2894
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Дамска блуза в черно с ефектни ръкави - код 0612
  Блуза - код 0612 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71