-60%

Фустан - код 820 - окер - Промоциja

Нема на залиха
SKU
339376
-60%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Окер

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 1842 - жолта
  Фустан - код 1842 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 8979 - окер
  Фустан - код 8979 - окер
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Фустан - код 11936 - жолта
  Фустан - код 11936 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Фустан - код 0286 - окер
  Фустан - код 0286 - окер
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 9103 - жолта
  Фустан - код 9103 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Код B572 - бела
  Код B572 - бела
  Special Price MKD 696,00 Регуларна цена MKD 986,00
 2. Фустан - код 8808 - ментол
  Фустан - код 8808 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Код B343 - жолта
  Код B343 - жолта
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 927,71
 4. Елегантен дамски гащеризон в черно - код 6151
  Комбинезон - код 6151 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Топ - код 2600 - црна
  Топ - код 2600 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 6. Дамски сет от три части топ, къси панталонки, сако пепит в лилаво и розово - код 2213
  Комплет - код 2213 - 2 - виолетова
  Најниско MKD 2.029,71 Регуларна цена MKD 2.609,71
 7. Фустан - код 0992 - црна
  Фустан - код 0992 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Блуза - код 0247 - зелена
  Блуза - код 0247 - зелена
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 9. Спортен комплект потник и панталон в черно - код 1578
  Комплет - код 1578 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Блуза - код 0177 - тиркизна
  Блуза - код 0177 - тиркизна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71