-60%

Фустан - код 820 - сиво - Промоциja

Нема на залиха
SKU
339361
-60%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 11985
  Фустан - код 11985
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 1687 - сиво
  Фустан - код 1687 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Фустан - код 8841 - сиво
  Фустан - код 8841 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Фустан - код 4534 - сиво
  Фустан - код 4534 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 8391 - сиво
  Фустан - код 8391 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Изчистен дамски топ рипс в цвят капучино - код 12811
  Топ - код 12811 - капучино
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Фустан - код 2578
  Фустан - код 2578
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Панталони - код 0224 - 1 - црна
  Панталони - код 0224 - 1 - црна
  Најниско MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Фустан - код 14777 - 1
  Фустан - код 14777 - 1
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Блуза - код 0308 - путер зелена
  Блуза - код 0308 - путер зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фустан - код 0987 - небесно сина
  Фустан - код 0987 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Фустан - код 1253 - црвена
  Фустан - код 1253 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Топ - код 13022
  Топ - код 13022
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 9. Фустан - код 6999
  Фустан - код 6999
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Изчистен дамски топ в бяло - код 6855
  Изчистен дамски топ в бяло - код 6855
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71