-60%

Фустан - код 820 - зелена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
339391
-60%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Зелена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 1733
  Фустан - код 1733
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 0286
  Фустан - код 0286
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 11926 - ментол
  Фустан - код 11926 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Фустан - код 1842 - ментол
  Фустан - код 1842 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 8979 - тиркизна
  Фустан - код 8979 - тиркизна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Разкроена дамска пола в червено - код 7400
  Сукња - код 7400 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Къс спортен сет тениска и къси панталонки в червено - код 0213
  Комплет - код 0213 - 3 - црвена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Спортно долнище в синьо - код 6056
  Тренерки-долен дел - код 6056 - сина
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 4. Атрактивен бански в две части шарени - код 8888 - 5
  Купачи - код 8888 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 5. Дамска тениска в масленозелено - код 0163
  Маица - код 0163 - 2
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Черна тениска с принт - код 2579
  Маица - код 2579 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Къса дамска тениска в черно - код 8377
  Маица - код 8377 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Блуза - код 45211
  Блуза - код 45211
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 9. Атрактивен къс топ рипс в светлосиньо - код 0995
  Топ - код 0995
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 695,71
 10. Дамска тениска в черно с принт - код 2266
  Маица - код 2266 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71