-49%

Фустан - код 822 - циклама - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39254
-49%
Special Price MKD 754,00 Регуларна цена MKD 1.479,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Циклама

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 12070 - праска
  Фустан - код 12070 - праска
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 2. Фустан - код 12069
  Фустан - код 12069
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 9368 - розова
  Фустан - код 9368 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Фустан - код 8858 - розова
  Фустан - код 8858 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Фустан - код 4933 - розова
  Фустан - код 4933 - розова
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
Слични производи
 1. Дамски свободен пуловер в цвят пудра - код 4180
  Џемпер - код 4180 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 6166
  Фустан - код 6166
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Топ - код 6223 - ментол
  Топ - код 6223 - ментол
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Дамски комплект къс топ и пола в бежово - код 11626
  Комплет - код 11626
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Маица - код 11707 - бело
  Маица - код 11707 - бело
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Фустан - код 8141
  Фустан - код 8141
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Атрактивна дамска дълга плетена жилетка в розово - код 7361
  Кардиган - код 7361 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Фустан - код 4752 - 1 - праска
  Фустан - код 4752 - 1 - праска
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 9. Фустан - код 2593 - розова
  Фустан - код 2593 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Маица - код 11961 - розова
  Маица - код 11961 - розова
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71