-50%

Фустан - код 824 - кремова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38975
-50%
Special Price MKD 580,00 Регуларна цена MKD 1.160,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Кремова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8856
  Фустан - код 8856
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 7111
  Фустан - код 7111
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Фустан - код 0234
  Фустан - код 0234
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 4. Фустан - код 8399
  Фустан - код 8399
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Фустан - код 0998 - кремова
  Фустан - код 0998 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Маица - код 2517 - бело
  Маица - код 2517 - бело
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Фустан - код 0989
  Фустан - код 0989
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 2104 - циклама
  Фустан - код 2104 - циклама
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 4. Кратки панталони - код 0320 - 8 - жолта
  Кратки панталони - код 0320 - 8 - жолта
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 5. Изчистен дамски топ в лилаво - код 6469
  Топ - код 6469 - 4 - виолетова
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 695,71
 6. Фустан - код 9968 - жолта
  Фустан - код 9968 - жолта
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 7. Блуза - код 12078 - црна
  Блуза - код 12078 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Блуза - код 1637 - бела
  Блуза - код 1637 - бела
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Фустан - код 12051 - црна
  Фустан - код 12051 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Фустан - код 6412 - сиво
  Фустан - код 6412 - сиво
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71