-42%

Фустан - код 824 - зелена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38976
-42%
Special Price MKD 783,00 Регуларна цена MKD 1.363,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Зелена

Материјал: Памук - 65% Еластан - 35%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 12069
  Фустан - код 12069
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 9510 - 3 - ментол
  Фустан - код 9510 - 3 - ментол
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Фустан - код 9368
  Фустан - код 9368
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Фустан - код 4933 - зелена
  Фустан - код 4933 - зелена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Фустан - код 4933
  Фустан - код 4933
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
Слични производи
 1. Фустан - код 11864 - розова
  Фустан - код 11864 - розова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Фустан - код 1748
  Фустан - код 1748
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Код Р43 - црна
  Код Р43 - црна
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 4. Маица - код 2261 - 1 - бело
  Маица - код 2261 - 1 - бело
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Комплет - код 1727 - црна
  Комплет - код 1727 - црна
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 6. Дънково свободно яке в черно с пух - 0623
  Јакна - код 0623 - црна
  Најниско MKD 4.349,71 Регуларна цена MKD 4.929,71
 7. Дамска тениска в черно с анимация - код 11818
  Маица - код 11818 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Кардиган - код 0107 - розова
  Кардиган - код 0107 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Дълга дамска риза с дълъг ръкав в бежово - код 0227
  Кошула - код 0227
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Ефектен къс топ потник рипс в светлосиньо- код 5023
  Топ - код 5023
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71