-40%

Фустан - код 828 - 2 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38687
-40%
Special Price MKD 870,00 Регуларна цена MKD 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8947 - шарена
  Фустан - код 8947 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 8947 - шарена
  Фустан - код 8947 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 44590 - 1 - шарено
  Фустан - код 44590 - 1 - шарено
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 2452 - шарено
  Фустан - код 2452 - шарено
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 2452 - шарено
  Фустан - код 2452 - шарено
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Дамски комплект блуза и панталон в бяло - код 6567
  Комплет - код 6567 - 2 - бело
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Комбинезон - код 8898 - зелена
  Комбинезон - код 8898 - зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Тениска в розово с принт - код 8312
  Маица - код 8312 - розова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Фустан - код 4801 - 1 - цветна
  Фустан - код 4801 - 1 - цветна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Фустан - код 2515 - шарено
  Фустан - код 2515 - шарено
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Фустан - код 2149 - црна
  Фустан - код 2149 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Блуза - код 12050 - бела
  Блуза - код 12050 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Топ - код 4369 - црна
  Топ - код 4369 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Блуза - код 4268 - црна
  Блуза - код 4268 - црна
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 10. Фустан - код 9968 - жолта
  Фустан - код 9968 - жолта
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71