-40%

Фустан - код 828 - 4 - шарена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38690
-40%
Special Price MKD 870,00 Регуларна цена MKD 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 5543 - пудра
  Фустан - код 5543 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 9376
  Фустан - код 9376
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 4920 - пудра
  Фустан - код 4920 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 0891 - розова
  Фустан - код 0891 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 5371 - пудра
  Фустан - код 5371 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Дамско късо свободно кожено яке в черно - код 4901
  Јакна - код 4901 - црна
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 2. Комплет - код 6989 - 7 - црна
  Комплет - код 6989 - 7 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Комбинезон - код 1054 - окер
  Комбинезон - код 1054 - окер
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 927,71
 4. Тренерки - код 2973 - циклама
  Тренерки - код 2973 - циклама
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 5. Дамско късо свободно кожено яке в кафяво - код 4901
  Јакна - код 4901
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 6. Дамско дълго палто с копче в червено - код 4704
  Палто - код 4704 - борда
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Фустан - код 8125 - црна
  Фустан - код 8125 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Блуза - код 0837
  Блуза - код 0837
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71
 9. Дамска свободна блуза с паднало рамо от плетиво в кафяво - код 4588
  Блуза - код 4588 - кафеава
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 10. Фустан - код 1039 - 2 - шарена
  Фустан - код 1039 - 2 - шарена
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71