-50%

Фустан - код 84 - 1 - шарена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40616
-50%
Special Price MKD 580,00 Регуларна цена MKD 1.160,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 5488 - 6 - шарена
  Фустан - код 5488 - 6 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 7398 - шарена
  Фустан - код 7398 - шарена
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 7398 - шарена
  Фустан - код 7398 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 2810 - шарено
  Фустан - код 2810 - шарено
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 2810 - шарено
  Фустан - код 2810 - шарено
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Дълга дамска туника от плетиво с паднало рамо в светлосиньо - код 7962
  Туника - код 7962
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 4807
  Фустан - код 4807
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Код 10240
  Код 10240
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Фустан - код 1667 - цветна
  Фустан - код 1667 - цветна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Топ - код 2509 - бело
  Топ - код 2509 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фустан - код 11993 - пудра
  Фустан - код 11993 - пудра
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Маица - код 3675 - бело
  Маица - код 3675 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Комплет - код 4484 - 1 - бело
  Комплет - код 4484 - 1 - бело
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Туника - код 6530 - црна
  Туника - код 6530 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 10. Дамско боди в оранжево с копчета - код 7101
  Боди - код 7101
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 753,71