-44%

Фустан - код 858 - зелена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39081
-44%
Special Price MKD 725,00 Регуларна цена MKD 1.305,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Зелена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 12069
  Фустан - код 12069
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 9510 - 3 - ментол
  Фустан - код 9510 - 3 - ментол
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Фустан - код 9368
  Фустан - код 9368
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Фустан - код 4933 - зелена
  Фустан - код 4933 - зелена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Фустан - код 4933
  Фустан - код 4933
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
Слични производи
 1. Маица - код 3024 - бело
  Маица - код 3024 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Фустан - код 8596 - пудра
  Фустан - код 8596 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 1036
  Фустан - код 1036
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 4. Дамска свободна жилетка с качулка в сиво - код 4760
  Кардиган - код 4760 - сиво
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Парео - код 0666 - 4 - шарена
  Парео - код 0666 - 4 - шарена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 6. Маица - код 11669 - сиво
  Маица - код 11669 - сиво
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Тренерки - код 1602 - 1 - камуфлажа
  Тренерки - код 1602 - 1 - камуфлажа
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Тренерки - код 8177 - црна
  Тренерки - код 8177 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Топ - код 2987 - црна
  Топ - код 2987 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Фустан - код 5874 - 1 - цветна
  Фустан - код 5874 - 1 - цветна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71