-40%

Фустан - код 860 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39339
-40%
Special Price MKD 870,00 Регуларна цена MKD 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 4950 - бело
  Фустан - код 4950 - бело
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 2. Фустан - код 4790 - бело
  Фустан - код 4790 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 4951 - бела
  Фустан - код 4951 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 5866 - бела
  Фустан - код 5866 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 0545 - бело
  Фустан - код 0545 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Комбинезон - код 7784
  Комбинезон - код 7784
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 2. Спортен дамски екип долнище и горнище с качулка в цвят корал - код 8437
  Тренерки - код 8437 - розова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 1842 - бело
  Фустан - код 1842 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Дамска свободна блуза с паднало рамо в лилаво - код 3972
  Блуза - код 3972
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Фустан - код 6522
  Фустан - код 6522
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Атрактивен къс дамски гащеризон в синьо - код 2613
  Комбинезон - код 2613 - 2 - сина
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Комплет - код 2763 - 4 - небесно сина
  Комплет - код 2763 - 4 - небесно сина
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Панталони - код 2100 - 7 - шарена
  Панталони - код 2100 - 7 - шарена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Маица - код 4496 - црна
  Маица - код 4496 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Топ - код 2410 - 1 - пудра
  Топ - код 2410 - 1 - пудра
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71