-76%

Фустан - код 870 - сиво - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38964
-76%
Special Price MKD 174,00 Регуларна цена MKD 754,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска блуза с атрактивни ръкави рипс в бежово - код 1300
  Маица - код 1300 - кремова
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 637,71
 2. Панталони - код 2788 - 3
  Панталони - код 2788 - 3
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Блуза - код 8861 - 1 - сина
  Блуза - код 8861 - 1 - сина
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Маица - код 3350
  Маица - код 3350
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Фустан - код 0796
  Фустан - код 0796
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 6. Дамски дълъг елек с колан в синьо - код 4020
  Елек - код 4020 - небесно сина
  Special Price MKD 2.029,71 Регуларна цена MKD 2.899,71
 7. Свободна дамска туника в черно - код 0420
  Туника - код 0420 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 8. Екстравагантен къс топ потник в цвят мента с връзки - код 2600
  Топ - код 2600 - ментол
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 637,71
 9. Фустан - код 2326
  Фустан - код 2326
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Дамско дълго палто в тъмнозелено - код 1566
  Палто - код 1566
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71