-40%

Фустан - код 9090-2 - шарено - Промоциja

Нема на залиха
SKU
339796
-40%
Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарено

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8947 - шарена
  Фустан - код 8947 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 8947 - шарена
  Фустан - код 8947 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 44590 - 1 - шарено
  Фустан - код 44590 - 1 - шарено
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 2452 - шарено
  Фустан - код 2452 - шарено
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 2452 - шарено
  Фустан - код 2452 - шарено
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Код B500 - виолетова
  Код B500 - виолетова
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 2. Сако - код 2461 - црна
  Сако - код 2461 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Туника - код 3579 - бело
  Туника - код 3579 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 4. Дълго зимно шушляково дамско яке с цип и качулка в цвят корал - код 9387
  Јакна - код 9387 - 1 - пудра
  MKD 2.319,71 Регуларна цена MKD 3.189,71
 5. Дамски свободен пуловер в черно - код 4180
  Џемпер - код 4180 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Фустан - код 2915 - 1
  Фустан - код 2915 - 1
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 7. Купачи - код 7777 - шарена
  Купачи - код 7777 - шарена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 8. Топ - код 11777 - сиво
  Топ - код 11777 - сиво
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 695,71
 9. Блуза - код 2380 - црна
  Блуза - код 2380 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Боди - код 11935 - пудра
  Боди - код 11935 - пудра
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71