-60%

Фустан - код 9090-3 - шарено - Промоциja

Нема на залиха
SKU
339811
-60%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарено

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 43600 - 3 - шарено
  Фустан - код 43600 - 3 - шарено
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 43600 - 2 - шарено
  Фустан - код 43600 - 2 - шарено
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 43600 - 1 - шарено
  Фустан - код 43600 - 1 - шарено
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 5488 - 6 - шарена
  Фустан - код 5488 - 6 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 7398 - шарена
  Фустан - код 7398 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Фустан - код 12070 - праска
  Фустан - код 12070 - праска
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 2. Дамска тениска с ефектен гръб в тъмнозелено - код 4515
  Маица - код 4515
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Спортски комплет - код 2640 - 1 - шарена
  Спортски комплет - код 2640 - 1 - шарена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 0363 - окер
  Фустан - код 0363 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Къс дамски топ потник рипс в светлосиньо - код 2655
  Топ - код 2655
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 695,71
 6. Фустан - код 7411 - пудра
  Фустан - код 7411 - пудра
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Фустан - код 4535 - шарена
  Фустан - код 4535 - шарена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Дамска блуза с атрактивен десен - код 11633 - 5
  Блуза - код 11633 - шарено
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Комплет - код 4875 - црна
  Комплет - код 4875 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 10. Дамско боди в цвят мента - код 2918
  Боди - код 2918 - ментол
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 1.159,71