-38%

Фустан - код 976 - бело - Промоциja

Нема на залиха
SKU
336526
-38%
Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бело

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 6940 - бела
  Фустан - код 6940 - бела
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 4159 - бела
  Фустан - код 4159 - бела
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 0525 - бела
  Фустан - код 0525 - бела
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 4950 - бело
  Фустан - код 4950 - бело
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 5. Фустан - код 12051 - бело
  Фустан - код 12051 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Фустан - код 9275 - шарена
  Фустан - код 9275 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Дълга дамска риза синя на бяло райе - код 1586 - 2
  Кошула - код 1586
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 2504 - капучино
  Фустан - код 2504 - капучино
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 6970 - розова
  Фустан - код 6970 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Блуза - код 0142 - бело
  Блуза - код 0142 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Џемпер - код 1620 - циклама
  Џемпер - код 1620 - циклама
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Топ - код 2989 - црна
  Топ - код 2989 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Свободна риза в цвят праскова - код 8842
  Кошула - код 8842 - праска
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Дамска топла блуза в червено с принт - код 2535
  Блуза - код 2535 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 10. Фустан - код 0351 - бела
  Фустан - код 0351 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71