-38%

Фустан - код 976 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
336556
-38%
Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 9376 - црна
  Фустан - код 9376 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 4765 - црна
  Фустан - код 4765 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 1356 - црна
  Фустан - код 1356 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 6970 - црна
  Фустан - код 6970 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 4920 - црна
  Фустан - код 4920 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Тренерки - код 1354 - црна
  Тренерки - код 1354 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Спортски комплет - код 13144 - 2 - црна
  Спортски комплет - код 13144 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Дамски топ потник рипс с копчета в черно - код 11821
  Топ - код 11821 - црна
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Ефектна дълга плетена дамска жилетка в синьо - код 4539
  Кардиган - код 4539 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Блуза - код 12050 - капучино
  Блуза - код 12050 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Изчистен дамски топ потник рипс в червено - код 1299
  Топ - код 1299 - црвена
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 579,71
 7. Блуза - код 3250 - виолетова
  Блуза - код 3250 - виолетова
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 8. Спортски комплет - код 1090 - 5 - путер зелена
  Спортски комплет - код 1090 - 5 - путер зелена
  Најниско MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 9. Блуза - код 0514 - 1 - пудра
  Блуза - код 0514 - 1 - пудра
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Ефектен къс топ в бяло - код 11924
  Топ - код 11924 - бела
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71