-38%

Фустан - код 976 - окер - Промоциja

Нема на залиха
SKU
336541
-38%
Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Окер

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 1356 - окер
  Фустан - код 1356 - окер
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 4920 - капучино
  Фустан - код 4920 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 3865 - окер
  Фустан - код 3865 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Фустан - код 1557 - окер
  Фустан - код 1557 - окер
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 1357 - окер
  Фустан - код 1357 - окер
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Фустан - код 6842
  Фустан - код 6842
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 8469 - окер
  Фустан - код 8469 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 2058
  Фустан - код 2058
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 4. Фустан - код 11941 - капучино
  Фустан - код 11941 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Къса дамска блуза от рипс в бяло - код 1271
  Блуза - код 1271 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Свободна елегантна дамска блуза с гол гръб в черно - код 5173
  Блуза - код 5173 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Фустан - код 2739
  Фустан - код 2739
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Комплет - код 1647
  Комплет - код 1647
  Special Price MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.609,71
 9. Комплет - код 5450 - 2 - бело
  Комплет - код 5450 - 2 - бело
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Къс дамски топ бюстие в масленозелено - код 2541
  Топ - код 2541
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 579,71