-44%

Фустан - код 9977 - бело - Промоциja

Нема на залиха
SKU
339616
-44%
Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бело

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 9510 - 2 - бела
  Фустан - код 9510 - 2 - бела
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 2. Фустан - код 7376 - 1 - бела
  Фустан - код 7376 - 1 - бела
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 3. Фустан - код 8399 - бело
  Фустан - код 8399 - бело
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 4. Фустан - код 2739 - бела
  Фустан - код 2739 - бела
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Фустан - код 8840 - бела
  Фустан - код 8840 - бела
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Фустан - код 1472 - 1 - црна
  Фустан - код 1472 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Код В146 - борда
  Код В146 - борда
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 3. Комплет - код 9995
  Комплет - код 9995
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Комплет - код 11988
  Комплет - код 11988
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Фустан - код 1478 - 2 - виолетова
  Фустан - код 1478 - 2 - виолетова
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 6. Фустан - код 3852 - црна
  Фустан - код 3852 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Дамски комплект къс топ с дълъг ръкав и дълга пола с висока талия в тъмнозелено - код 3954
  Комплет - код 3954
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Атрактивен цял изрязан бански на цветя - 4444 - 4
  Купачи - код 4444 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 9. Дълъг суитшърт с качулка в розово - код 1475
  Дуксер - код 1475 - розова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Пола с атрактивен десен на цветя - код 8571 - 2
  Сукња - код 8571 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71