-44%

Фустан - код 9977 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
339646
-44%
Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 12065 - црна
  Фустан - код 12065 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 12070 - црна
  Фустан - код 12070 - црна
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 3. Фустан - код 12069 - црна
  Фустан - код 12069 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 9510 - 1 - црна
  Фустан - код 9510 - 1 - црна
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Фустан - код 9368 - црна
  Фустан - код 9368 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Фустан - код 6239 - небесно сина
  Фустан - код 6239 - небесно сина
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Свободна дамска туника в черно - код 0420
  Туника - код 0420 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 3. Изчистен дамски топ потник рипс в червено - код 1299
  Топ - код 1299 - црвена
  Special Price MKD 144,71 Регуларна цена MKD 579,71
 4. Дамска риза в розово - код 0638
  Кошула - код 0638 - 3 - розова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Маица - код 9328 - бело
  Маица - код 9328 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Дамски спортно-елегантен комплект панталон и блуза с дълъг ръкав в черно - код 0244
  Комбинезон - код 0244 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Маица - код 3912 - црвена
  Маица - код 3912 - црвена
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 985,71
 8. Маица - код 1547 - црна
  Маица - код 1547 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Код B156 - бела
  Код B156 - бела
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 10. Блуза - код 1587
  Блуза - код 1587
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71