-66%

Фустан - код 9977 - пудра - Промоциja

Нема на залиха
SKU
339631
-66%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Пудра

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 11993 - розова
  Фустан - код 11993 - розова
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 1358 - розова
  Фустан - код 1358 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 927,71
 3. Фустан - код 0998
  Фустан - код 0998
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 11926 - розова
  Фустан - код 11926 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Фустан - код 7003 - пудра
  Фустан - код 7003 - пудра
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Блуза - код 3151 - 2 - небесно сина
  Блуза - код 3151 - 2 - небесно сина
  Најниско MKD 579,71
 2. Свободна дамска тениска с остро деколте в цвят пудра - код 2389
  Маица - код 2389 - пудра
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 3. Дамска свободна плетена туника с голо рамо в цвят пудра - код 2975
  Туника - код 2975 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 5421 - шарено
  Фустан - код 5421 - шарено
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 43600 - 2 - шарено
  Фустан - код 43600 - 2 - шарено
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Дамска тениска в черно - код 6215
  Маица - код 6215 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Купачи - код 725 - црвена
  Купачи - код 725 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Џемпер - код 0283
  Џемпер - код 0283
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 8840 - бела
  Фустан - код 8840 - бела
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Палто - код 5877 - сиво
  Палто - код 5877 - сиво
  Special Price MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71