-44%

Фустан - код 9977 - путер зелена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
339661
-44%
Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Путер зелена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 12069
  Фустан - код 12069
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 9510 - 3 - ментол
  Фустан - код 9510 - 3 - ментол
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Фустан - код 9368
  Фустан - код 9368
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Фустан - код 4933 - зелена
  Фустан - код 4933 - зелена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Фустан - код 4933
  Фустан - код 4933
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
Слични производи
 1. Стилно свободно дамско яке с копчета от лъскава материя в бордо - код 0273
  Јакна - код 0273 - борда
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Фармерки - код 0636 - 1 - црна
  Фармерки - код 0636 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 3. Фустан - код 8125 - црна
  Фустан - код 8125 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Дамско дълго палто с колан в синьо - код 4704
  Палто - код 4704 - сина
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Код B445 - црвена
  Код B445 - црвена
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 6. Фустан - код 0989
  Фустан - код 0989
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Топ - код 5658 - розова
  Топ - код 5658 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 8. Атрактивна дамска блуза в бяло - код 12049 - лице
  Блуза - код 12049 - 2 - бела
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Спортски комплет - код 3733 - 3 - ментол
  Спортски комплет - код 3733 - 3 - ментол
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Дамска тениска в бежов цвят - код 068
  Маица - код 068 - кремова
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71