-64%

Фустан - код 999 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
339226
-64%
Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 11890 - црна
  Фустан - код 11890 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 11926 - црна
  Фустан - код 11926 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Фустан - код 1842 - црна
  Фустан - код 1842 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 11941 - црна
  Фустан - код 11941 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 11937 - црна
  Фустан - код 11937 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Дамски спортен сет тениска и клин в черно - код 9954
  Комплет - код 9954 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Дамско изрязано боди с връзки в червено - код 2935
  Боди - код 2935 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Блуза - код 1645 - 1
  Блуза - код 1645 - 1
  MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 4. Блуза - код 5932 - борда
  Блуза - код 5932 - борда
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Комплет - код 2571 - 2
  Комплет - код 2571 - 2
  Најниско MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Маица - код 4459 - бело
  Маица - код 4459 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Дамски комплект блуза и панталон в бяло - код 7166
  Комплет - код 7166 - 2 - бела
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Свободна дамска риза в масленозелено - код 7293
  Кошула - код 7293
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 8809
  Фустан - код 8809
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Блуза - код 1471 - 8 - црна
  Блуза - код 1471 - 8 - црна
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71