-64%

Фустан - код 999 - кафеава - Промоциja

Нема на залиха
SKU
339241
-64%
Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 6331 - капучино
  Фустан - код 6331 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 1208 - капучино
  Фустан - код 1208 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Фустан - код 1208 - портокалова
  Фустан - код 1208 - портокалова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Фустан - код 2765 - капучино
  Фустан - код 2765 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Фустан - код 6947
  Фустан - код 6947
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Топ - код 5656 - бела
  Топ - код 5656 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Свободна дамска туника в три цвята - код 3108 - 1
  Туника - код 3108 - 1 - шарено
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Спортски комплет - код 581 - бело
  Спортски комплет - код 581 - бело
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 4. Комплет - код 2247 - виолетова
  Комплет - код 2247 - виолетова
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 5. Къс топ в бяло с ефектно деколте - код 11772
  Топ - код 11772 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 6. Панталони - код 9095 - 1 - сиво
  Панталони - код 9095 - 1 - сиво
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 7. Спортски комплет - код 3733 - 6 - портокалова
  Спортски комплет - код 3733 - 6 - портокалова
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Фустан - код 841 - 1 - шарено
  Фустан - код 841 - 1 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Топ - код 3249
  Топ - код 3249
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Панталони - код 2823 - бело
  Панталони - код 2823 - бело
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71