-64%

Фустан - код 999 - путер зелена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
339256
-64%
Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Путер зелена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8513
  Фустан - код 8513
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 11985 - ментол
  Фустан - код 11985 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Фустан - код 0286
  Фустан - код 0286
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 9968 - ментол
  Фустан - код 9968 - ментол
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 985,71
 5. Фустан - код 8979
  Фустан - код 8979
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Фустан - код 11973 - црна
  Фустан - код 11973 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 5273 - црвена
  Фустан - код 5273 - црвена
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Дамска дълга пола в цвят праскова с цепка - код 0849
  Сукња - код 0849 - праска
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Дамски комплект къса блуза и пола рипс в бяло - код 45288
  Комплет - код 45288 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Фустан - код 6985 - шарена
  Фустан - код 6985 - шарена
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 6. Топ - код 2987 - бело
  Топ - код 2987 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Дамски бански костюм с висока талия в оранжево - код 5003
  Купачи - код 5003 - 3 - портокалова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Фустан - код 8513 - црвена
  Фустан - код 8513 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Екстравагантна къса блуза с паднали рамене в бяло - код 4857
  Блуза - код 4857 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 10. Фустан - код 8122 - 1 - бело
  Фустан - код 8122 - 1 - бело
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71