-66%

Фустан - код 010 - борда - Промоциja

Нема на залиха
SKU
10496
-66%
Special Price MKD 290,00 Регуларна цена MKD 870,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Борда

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 6383 - црвена
  Фустан - код 6383 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 5169 - 1 - црвена
  Фустан - код 5169 - 1 - црвена
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
Слични производи
 1. Къс дамски топ в черно - код 2910
  Маица - код 2910 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Блуза - код 0514 - 1 - пудра
  Блуза - код 0514 - 1 - пудра
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Тениска в черно с принт - код 2460
  Маица - код 2460 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Маица - код 11826 - црна
  Маица - код 11826 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Комплет - код 2297 - 1
  Комплет - код 2297 - 1
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 2.203,71
 6. Къс дамски топ от рипс в черно - код 4433
  Топ - код 4433 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Спортски комплет - код 3733 - 4
  Спортски комплет - код 3733 - 4
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Стилен дамски гащеризон по тялото в бежово - код 2137
  Комбинезон - код 2137 - 2
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 9. Блуза - код 3107
  Блуза - код 3107
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Къса дамска тениска с връзки в цвят пудра - код 2425
  Маица - код 2425 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71