-34%

Фустан - код 014 - црвена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39492
-34%
Special Price MKD 1.102,00 Регуларна цена MKD 1.682,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8149 - црвена
  Фустан - код 8149 - црвена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 0715 - 2 - црвена
  Фустан - код 0715 - 2 - црвена
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 2657 - црвена
  Фустан - код 2657 - црвена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 2301 - 5 - црвена
  Фустан - код 2301 - 5 - црвена
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
Слични производи
 1. Фустан - код 8149
  Фустан - код 8149
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Маица - код 1297 - капучино
  Маица - код 1297 - капучино
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Спортски комплет - код 11583 - праска
  Спортски комплет - код 11583 - праска
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 4. Блуза - код 2805
  Блуза - код 2805
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Фустан - код 5965 - капучино
  Фустан - код 5965 - капучино
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 6. Дамска пола в цвят мента с цепка - код 8231
  Сукња - код 8231 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Атрактивно дамско боди в жълто - код 2678
  Боди - код 2678 - 3 - жолта
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Маица - код 3581 - бела
  Маица - код 3581 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Спортски комплет - код 9320 - циклама
  Спортски комплет - код 9320 - циклама
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 10. Изчистен дамски топ потник рипс в светлосиньо - код 2135
  Топ - код 2135 - 4
  Најниско MKD 202,71 Регуларна цена MKD 695,71