-40%

Фустан - код 015 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40870
-40%
Special Price MKD 870,00 Регуларна цена MKD 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Ликра - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2345 - црна
  Фустан - код 2345 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 7129 - 1 - црна
  Фустан - код 7129 - 1 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 8251 - 1 - црна
  Фустан - код 8251 - 1 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 2593 - црна
  Фустан - код 2593 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 2578 - црна
  Фустан - код 2578 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Тренерки - код 2524 - црна
  Тренерки - код 2524 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Свободна дамска риза в масленозелено - код 7293
  Кошула - код 7293
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Блуза - код 40222 - бело
  Блуза - код 40222 - бело
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 4. Дамска тениска в бяло с надпис - код 2923
  Маица - код 2923 - 1 - бело
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 5. Блуза - код 3478 - црна
  Блуза - код 3478 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Блуза - код 0178 - окер
  Блуза - код 0178 - окер
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Дамски топ в черно - код 3747
  Топ - код 3747 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 8. Код NH2845 - кафеава
  Код NH2845 - кафеава
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 9. Фустан - код 6166
  Фустан - код 6166
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Тренерки - код 6949 - небесно сина
  Тренерки - код 6949 - небесно сина
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71