-40%

Фустан - код 015 - шарена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40641
-40%
Special Price MKD 870,00 Регуларна цена MKD 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 95 % Ликра - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 9159 - шарена
  Фустан - код 9159 - шарена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 8097 - шарена
  Фустан - код 8097 - шарена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 5260 - 1 - шарена
  Фустан - код 5260 - 1 - шарена
  Најниско MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 4. Фустан - код 6985 - шарена
  Фустан - код 6985 - шарена
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 5. Фустан - код 6985 - шарена
  Фустан - код 6985 - шарена
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
Слични производи
 1. Комплет - код 8183 - 1 - камуфлажа
  Комплет - код 8183 - 1 - камуфлажа
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Дамски комплект блуза и панталон рипс в цвят горчица - код 1177
  Комплет - код 1177 - окер
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 0987 - небесно сина
  Фустан - код 0987 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Тениска с ефектен принт в бяло - код 7139
  Маица - код 7139 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Тениска с ефектен принт в розово - код 11944
  Маица - код 11944 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Топ - код 1805 - 2 - бело
  Топ - код 1805 - 2 - бело
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Маица - код 3350 - бело
  Маица - код 3350 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Топ - код 1031 - сина
  Топ - код 1031 - сина
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 9. Пола тип панталон в черно - код 2592
  Код 2592 - 2 - црна
  Најниско MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Атрактивен къс дамски гащеризон в синьо - код 2613
  Комбинезон - код 2613 - 2 - сина
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71