-31%

Фустан - код 044 - небесно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41128
-31%
Special Price MKD 1.276,00 Регуларна цена MKD 1.856,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 100 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 1543 - светло сина
  Фустан - код 1543 - светло сина
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Фустан - код 1543 - темно сина
  Фустан - код 1543 - темно сина
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Фустан - код 2970 - 1
  Фустан - код 2970 - 1
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Фустан - код 3996 - 1 - небесно сина
  Фустан - код 3996 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 2.493,71
 5. Фустан - код 3699 - 1 - небесно сина
  Фустан - код 3699 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.232,71
Слични производи
 1. Спортски комплет - код 3066 - сиво
  Спортски комплет - код 3066 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 1030 - црна
  Фустан - код 1030 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.826,71
 3. Тренерки - код 0601 - црвена
  Тренерки - код 0601 - црвена
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 4. Маица - код 0511 - црна
  Маица - код 0511 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Блуза - код 9691 - сиво
  Блуза - код 9691 - сиво
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 927,71
 6. Фустан - код 2991 - црна
  Фустан - код 2991 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Фустан - код 2378 - бело
  Фустан - код 2378 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Елек - код 1618 - 1 - црна
  Елек - код 1618 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Свободна туника с дълъг ръкав в кафяво - код 1157
  Туника - код 1157
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 10. Маица - код 3024 - црна
  Маица - код 3024 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71