-32%

Фустан - код 055 - црвена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40631
-32%
Special Price MKD 1.218,00 Регуларна цена MKD 1.798,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 5888 - 4 - црвена
  Фустан - код 5888 - 4 - црвена
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
Слични производи
 1. Атрактивен дамски сет топ с паданли рамене и къси панталонки в синьо - код 2730
  Комплет - код 2730 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Код B500 - сина
  Код B500 - сина
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 3. Код В147 - розова
  Код В147 - розова
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 4. Изчистен дамски топ в розово - код 0932
  Топ - код 0932 - розова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Дамски комплект къс топ и ангуг в зелено - код 4304
  Комплет - код 4304 - 1 - зелена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 6. Дуксер - код 3262
  Дуксер - код 3262
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 7. Комплет - код 1005 - бела
  Комплет - код 1005 - бела
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 8. Дамски комплект блуза и панталон в черно - код 6163
  Комплет - код 6163 - црна
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 9. Фустан - код 1906
  Фустан - код 1906
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Дамски топ рипс в неоновозелено с цип - код 2630
  Топ - код 2630
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71