-38%

Фустан - код 090 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39569
-38%
Special Price MKD 928,00 Регуларна цена MKD 1.508,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 7129 - 1 - црна
  Фустан - код 7129 - 1 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 8251 - 1 - црна
  Фустан - код 8251 - 1 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 2593 - црна
  Фустан - код 2593 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 2578 - црна
  Фустан - код 2578 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 6344 - црна
  Фустан - код 6344 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Бяла тениска с надпис - код 2517
  Маица - код 2517 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Фустан - код 2766 - црвена
  Фустан - код 2766 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Фустан - код 2856 - црвена
  Фустан - код 2856 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Купачи - код 45199 - бела
  Купачи - код 45199 - бела
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Фустан - код 6144
  Фустан - код 6144
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Фустан - код 6299 - розова
  Фустан - код 6299 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Комплет - код 11766
  Комплет - код 11766
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Јакна - код 0585 - 1
  Јакна - код 0585 - 1
  Најниско MKD 2.029,71 Регуларна цена MKD 4.639,71
 9. Дамски комплект в бежово ластични топ и пола - код 11626
  Комплет - код 11626
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Спортски комплет - код 1575 - розова
  Спортски комплет - код 1575 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71