-38%

Фустан - код 090 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39572
-38%
Special Price MKD 928,00 Регуларна цена MKD 1.508,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 6071 - пудра
  Фустан - код 6071 - пудра
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 2. Фустан - код 1426 - розова
  Фустан - код 1426 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 2819 - розова
  Фустан - код 2819 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 3939 - розова
  Фустан - код 3939 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 0333 - пудра
  Фустан - код 0333 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Блуза - код 4231 - бело
  Блуза - код 4231 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 875 - црвена
  Блуза - код 875 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Код Р52 - црвена
  Код Р52 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Код В147 - сиво
  Код В147 - сиво
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 5. Код Р106 - црвена
  Код Р106 - црвена
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 6. Блуза - код 1410 - црна
  Блуза - код 1410 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 7. Код B84 - црна
  Код B84 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 8. Блуза - код 6776 - светло виолетова
  Блуза - код 6776 - светло виолетова
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 9. Код Р23 - кафеава
  Код Р23 - кафеава
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 10. Тренерки - код 5652 - 3 - црна
  Тренерки - код 5652 - 3 - црна
  Најниско MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.464,71