-38%

Фустан - код 091 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39575
-38%
Special Price ден 928,00 Регуларна цена ден 1.508,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код H - 9029 - 2 - шарена
  Код H - 9029 - 2 - шарена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 2. Блуза - код 8768 - небесно сина
  Блуза - код 8768 - небесно сина
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Кардиган - код 6878 - окер
  Кардиган - код 6878 - окер
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 4. Код Р15 - кафеава
  Код Р15 - кафеава
  Special Price ден 318,71 Регуларна цена ден 608,71
 5. Блуза - код 9432 - бело
  Блуза - код 9432 - бело
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Кошула - код 5531 - црна
  Кошула - код 5531 - црна
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 7. Јакна - код 887 - корали
  Јакна - код 887 - корали
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 8. Фустан - код 409 - бело
  Фустан - код 409 - бело
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 9. Код 5505 - портокалова
  Код 5505 - портокалова
  Special Price ден 985,71 Регуларна цена ден 1.565,71
 10. Фустан - код 958 - кафеава
  Фустан - код 958 - кафеава
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71