-54%

Фустан - код 095 - 2 - шарена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39913
-54%
Special Price ден 725,00 Регуларна цена ден 1.595,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Памук - 95 % Еластан -5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код HS-5135 - црвена
  Код HS-5135 - црвена
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 2. Код YF - D2025 - црна
  Код YF - D2025 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 3. Фустан - код 6465 - 3 - шарена
  Фустан - код 6465 - 3 - шарена
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 4. Кошула - код 838 - 1 - црна
  Кошула - код 838 - 1 - црна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Кардиган - код 4446 - виолетова
  Кардиган - код 4446 - виолетова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Фустан - код 0081 - неон зелена
  Фустан - код 0081 - неон зелена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Комплет - код 2223 - темно сина
  Комплет - код 2223 - темно сина
  Special Price ден 1.594,71 Регуларна цена ден 2.174,71
 8. Код AC-1016 - црна
  Код AC-1016 - црна
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 956,71
 9. Фустан - код 7768 - зелена
  Фустан - код 7768 - зелена
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Фустан - код 0508 - виолетова
  Фустан - код 0508 - виолетова
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.681,71