Фустан - код 112 - 1 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37895-c
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Џемпер - код 9087 - капучино
  Џемпер - код 9087 - капучино
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 2. Код AC- 1015 - жолта
  Код AC- 1015 - жолта
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 3. Код AC-1018 - кафеава
  Код AC-1018 - кафеава
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 4. Комплет - код 4736
  Комплет - код 4736
  Special Price MKD 1.595,00 Регуларна цена MKD 2.175,00
 5. Блуза - код 4616 - корали
  Блуза - код 4616 - корали
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Код Р81 - 1
  Код Р81 - 1
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Маица - код 957 - бело
  Маица - код 957 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Фустан - код 772 - окер
  Фустан - код 772 - окер
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Фустан - код 354 - бела
  Фустан - код 354 - бела
  Special Price MKD 1.102,00 Регуларна цена MKD 1.682,00
 10. Фустан - код 194 - црна
  Фустан - код 194 - црна
  Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.392,00