Фустан - код 112 - 2 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37892-c
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Јакна - код 9161 - 8 - бела
  Јакна - код 9161 - 8 - бела
  Најниско MKD 1.595,00 Регуларна цена MKD 2.175,00
 2. Код Р115 - пудра
  Код Р115 - пудра
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 3. Код Р16 - кафеава
  Код Р16 - кафеава
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 4. Тренерки - код 6512 - тиркизна
  Тренерки - код 6512 - тиркизна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Фустан - код 354 - бела
  Фустан - код 354 - бела
  Special Price MKD 1.102,00 Регуларна цена MKD 1.682,00
 6. Блуза - код 8063 - виолетова
  Блуза - код 8063 - виолетова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Код YX6811 - црна
  Код YX6811 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Маица - код 608 - виолетова
  Маица - код 608 - виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Блуза - код 11515 - путер зелена
  Блуза - код 11515 - путер зелена
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 10. Код Р11 - кафеава
  Код Р11 - кафеава
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 608,71