-57%

Фустан - код 122 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
2593
-57%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2202 - 1 - црна
  Фустан - код 2202 - 1 - црна
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Фустан - код 3214 - црна
  Фустан - код 3214 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 11699 - црна
  Фустан - код 11699 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 1233 - црна
  Фустан - код 1233 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Фустан - код 4288 - црна
  Фустан - код 4288 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Код B270 - розова
  Код B270 - розова
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 2. Блуза - код 0837 - црна
  Блуза - код 0837 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 3. Спортен дамски гащеризон с атрактивен десен - код 2259
  Комбинезон - код 2259 - 1 - шарена
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 4. Спортски комплет - код 6931 - црна
  Спортски комплет - код 6931 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Фустан - код 3859 - 2 - цветна
  Фустан - код 3859 - 2 - цветна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Фустан - код 0807 - црна
  Фустан - код 0807 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 7. Фустан - код 6210 - зелена
  Фустан - код 6210 - зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Тениска в бяло с ефектен принт - код 933
  Маица - код 933 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Ефектна дамска тениска в светлосиньо - код 11669
  Маица - код 11669
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Блуза - код 0521 - 3 - шарена
  Блуза - код 0521 - 3 - шарена
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71