-34%

Фустан - код 123 - црвена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39755
-34%
Special Price MKD 1.102,00 Регуларна цена MKD 1.682,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 1729 - црвена
  Фустан - код 1729 - црвена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 3320 - црвена
  Фустан - код 3320 - црвена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Блуза - код 8861 - 2 - сиво
  Блуза - код 8861 - 2 - сиво
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Тренерки-долен дел - код 3155 - 1 - шарена
  Тренерки-долен дел - код 3155 - 1 - шарена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 6166 - небесно сина
  Фустан - код 6166 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Блуза - код 3099 - 1 - црна
  Блуза - код 3099 - 1 - црна
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 5. Блуза - код 1812 - борда
  Блуза - код 1812 - борда
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 6. Комбинезон - код 7177 - пудра
  Комбинезон - код 7177 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Блуза - код 5766 - бело
  Блуза - код 5766 - бело
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 8. Код NH2851 - корали
  Код NH2851 - корали
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 9. Блуза - код 5155
  Блуза - код 5155
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Туника - код 0642 - бело
  Туника - код 0642 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71