-34%

Фустан - код 123 - сиво - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39756
-34%
Special Price MKD 1.102,00 Регуларна цена MKD 1.682,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 4453 - 2 - сиво
  Фустан - код 4453 - 2 - сиво
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Фустан - код 6867 - сиво
  Фустан - код 6867 - сиво
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 3. Фустан - код 1426 - сиво
  Фустан - код 1426 - сиво
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 6585 - сиво
  Фустан - код 6585 - сиво
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
Слични производи
 1. Блуза - код 8162 - 1 - бело
  Блуза - код 8162 - 1 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 0506 - црна
  Фустан - код 0506 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Џемпер - код 2729 - црна
  Џемпер - код 2729 - црна
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 4. Блуза - код 4145 - црна
  Блуза - код 4145 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 5. Код P97 - бело
  Код P97 - бело
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 6. Тренерки - код 1050 - 2 - црна
  Тренерки - код 1050 - 2 - црна
  Special Price MKD 1.420,71 Регуларна цена MKD 2.000,71
 7. Блуза - код 374 - портокалова
  Блуза - код 374 - портокалова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 8. Блуза - код 8861 - 11 - зелена
  Блуза - код 8861 - 11 - зелена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Код CK3315 - златно
  Код CK3315 - златно
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 10. Блуза - код 6392 - бела
  Блуза - код 6392 - бела
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71