-40%

Фустан - код 126 - шарена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37939
-40%
Special Price ден 870,00 Регуларна цена ден 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Акрил-80% Полиестер-20%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2951 - црвена
  Фустан - код 2951 - црвена
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 2. Код OY1210 - корали
  Код OY1210 - корали
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 3. Фустан - код 2909 - црвена
  Фустан - код 2909 - црвена
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Фустан - код 132 - небесно сина
  Фустан - код 132 - небесно сина
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 5. Џемпер - код 5966 - пудра
  Џемпер - код 5966 - пудра
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.101,71
 6. Сукња - код 7451
  Сукња - код 7451
  Special Price ден 550,71 Регуларна цена ден 1.130,71
 7. Код AC-1022 - капучино
  Код AC-1022 - капучино
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 956,71
 8. Јакна - код 4033 - розова
  Јакна - код 4033 - розова
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 9. Код NH2889 - портокалова
  Код NH2889 - портокалова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 10. Комбинезон - код 2628 - црвена
  Комбинезон - код 2628 - црвена
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.391,71