-41%

Фустан - код 130 - кремова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39694
-41%
Special Price ден 812,00 Регуларна цена ден 1.392,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Кремова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комбинезон - код 674 - светло сина
  Комбинезон - код 674 - светло сина
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Палто - код 8778 - кремова
  Палто - код 8778 - кремова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 3. Блуза - код 5757 - темно сина
  Блуза - код 5757 - темно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Фустан - код 820 - капучино
  Фустан - код 820 - капучино
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Топ - код 0007 - виолетова
  Топ - код 0007 - виолетова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Блуза - код 9867 - путер зелена
  Блуза - код 9867 - путер зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 7. Маица - код 982 - ментол
  Маица - код 982 - ментол
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 8. Код B5 - капучино
  Код B5 - капучино
  Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.362,71
 9. Фустан - код 3035 - розова
  Фустан - код 3035 - розова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Комплет - код 8181 - црвена
  Комплет - код 8181 - црвена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.884,71