-30%

Фустан - код 131 - 1 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40053
-30%
Special Price MKD 1.305,00 Регуларна цена MKD 1.885,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8934 - 5 - циклама
  Фустан - код 8934 - 5 - циклама
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Фустан - код 6979 - розова
  Фустан - код 6979 - розова
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Фустан - код 5290 - розова
  Фустан - код 5290 - розова
  Special Price MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
Слични производи
 1. Код B578 - виолетова
  Код B578 - виолетова
  Special Price MKD 454,14 Регуларна цена MKD 744,14
 2. Блуза - код 3111 - црна
  Блуза - код 3111 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 7205 - небесно сина
  Фустан - код 7205 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Дамски топ потник в черно - код 2245
  Топ - код 2245 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Комбинезон - код 1054 - црна
  Комбинезон - код 1054 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 927,71
 6. Фустан - код 0710 - 3 - бело
  Фустан - код 0710 - 3 - бело
  Најниско MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 7. Код B574
  Код B574
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 8. Блуза - код 4948
  Блуза - код 4948
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 9. Фустан - код 3698 - темно сина
  Фустан - код 3698 - темно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Дамска изчистена тениска в черно - код 4517
  Маица - код 4517 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71