-45%

Фустан - код 136 - сиво - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41374
-45%
Special Price MKD 696,00 Регуларна цена MKD 1.276,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Полиестер - 5 % Еластан - 95 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2994 - сиво
  Фустан - код 2994 - сиво
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 2. Фустан - код 6947 - сиво
  Фустан - код 6947 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 4453 - 2 - сиво
  Фустан - код 4453 - 2 - сиво
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Фустан - код 9977 - сиво
  Фустан - код 9977 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 3352 - сиво
  Фустан - код 3352 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Блуза - код 0633 - 4 - црвена
  Блуза - код 0633 - 4 - црвена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Кратки панталони - код 1455 - црна
  Кратки панталони - код 1455 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Блуза - код 4445 - црвена
  Блуза - код 4445 - црвена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 4. Маица - код 2342 - црна
  Маица - код 2342 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Џемпер - код 0829 - капучино
  Џемпер - код 0829 - капучино
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 6. Блуза - код 4086
  Блуза - код 4086
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Блуза - код 8727 - 2 - пудра
  Блуза - код 8727 - 2 - пудра
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Фустан - код 4040 - капучино
  Фустан - код 4040 - капучино
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Дамска тениска с надпис в бяло - код 4500
  Маица - код 4500 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Тренерки - код 2154 - 1 - жолта
  Тренерки - код 2154 - 1 - жолта
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.536,71