-45%

Фустан - код 136 - зелена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41377
-45%
Special Price MKD 696,00 Регуларна цена MKD 1.276,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Зелена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 5190 - путер зелена
  Фустан - код 5190 - путер зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 5190 - зелена
  Фустан - код 5190 - зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 0060 - путер зелена
  Фустан - код 0060 - путер зелена
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 4. Фустан - код 8384 - путер зелена
  Фустан - код 8384 - путер зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 5856 - зелена
  Фустан - код 5856 - зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Фустан - код 346 - бела
  Фустан - код 346 - бела
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Џемпер - код 5147
  Џемпер - код 5147
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 3. Код B137 - 1 - шарена
  Код B137 - 1 - шарена
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Фустан - код 3939 - путер зелена
  Фустан - код 3939 - путер зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Код B151 - 2 - шарена
  Код B151 - 2 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фустан - код 5454 - 7 - шарена
  Фустан - код 5454 - 7 - шарена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 7. Фустан - код 9090-9 - шарено
  Фустан - код 9090-9 - шарено
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Кардиган - код 6263 - виолетова
  Кардиган - код 6263 - виолетова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Фустан - код 9333 - путер зелена
  Фустан - код 9333 - путер зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Блуза - код 3732 - пудра
  Блуза - код 3732 - пудра
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71