-76%

Фустан - код 136 - жолта - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41376
-76%
Special Price MKD 348,00 Регуларна цена MKD 1.508,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Жолта

Материјал: Полиестер - 5 % Еластан - 95 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8619 - 1 - жолта
  Фустан - код 8619 - 1 - жолта
  Најниско MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
Слични производи
 1. Код B83 - кафеава
  Код B83 - кафеава
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Код B428 - виолетова
  Код B428 - виолетова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фармерки - код 3899 - 1 - сина
  Фармерки - код 3899 - 1 - сина
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Блуза - код 4229 - кафеава
  Блуза - код 4229 - кафеава
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Дамски изрязан бански в две части в синьо - код 9042
  Купачи - код 9042 - 7 - небесно сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Код В143 - 6 - шарена
  Код В143 - 6 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 7. Топ с широки презрамки в цвят мента - код 856
  Топ - код 856 - ментол
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Маица - код 3233 - пудра
  Маица - код 3233 - пудра
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Спортски комплет - код 1885 - 1 - розова
  Спортски комплет - код 1885 - 1 - розова
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 10. Блуза - код 2899 - 1 - бело
  Блуза - код 2899 - 1 - бело
  Најниско MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.188,71