-43%

Фустан - код 139 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41493
-43%
Special Price MKD 754,00 Регуларна цена MKD 1.334,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 98 % Еластан - 2 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 0415 - 1 - црна
  Фустан - код 0415 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 1662 - 2 - црна
  Фустан - код 1662 - 2 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 1662 - 1 - црна
  Фустан - код 1662 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 8399 - црна
  Фустан - код 8399 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Фустан - код 1675 - 1 - црна
  Фустан - код 1675 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Фустан - код 8399 - бело
  Фустан - код 8399 - бело
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 2. Маица - код 36755 - црна
  Маица - код 36755 - црна
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 3. Блуза - код 11517 - путер зелена
  Блуза - код 11517 - путер зелена
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 840,71
 4. Маица - код 4435
  Маица - код 4435
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Блуза - код 0633 - 4 - црвена
  Блуза - код 0633 - 4 - црвена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Код AC-1003 - кафеава
  Код AC-1003 - кафеава
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 956,71
 7. Блуза - код 2744 - виолетова
  Блуза - код 2744 - виолетова
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 8. Код 10021А - црна
  Код 10021А - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Елегантен дамски гащеризон в бежово - код 6151
  Комбинезон - код 6151
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Топ - код 13022
  Топ - код 13022
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71