-32%

Фустан - код 151 - шарена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40242
-32%
Special Price MKD 1.218,00 Регуларна цена MKD 1.798,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 5874 - 5 - цветна
  Фустан - код 5874 - 5 - цветна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Фустан - код 5874 - 4 - цветна
  Фустан - код 5874 - 4 - цветна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Фустан - код 5874 - 3 - цветна
  Фустан - код 5874 - 3 - цветна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Фустан - код 5874 - 2 - цветна
  Фустан - код 5874 - 2 - цветна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Фустан - код 5874 - 1 - цветна
  Фустан - код 5874 - 1 - цветна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
Слични производи
 1. Панталони - код 9406 - праска
  Панталони - код 9406 - праска
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Дамски сет от три части топ, къси панталонки, сако пепит в бяло и синьо - код 2213
  Комплет - код 2213 - 1 - бела
  Најниско MKD 2.029,71 Регуларна цена MKD 2.609,71
 3. Маица - код 2425
  Маица - код 2425
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Фустан - код 0209 - црна
  Фустан - код 0209 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 5. Елек - код 1388 - 2 - шарена
  Елек - код 1388 - 2 - шарена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Кратки панталони - код 0320 - 2 - бело
  Кратки панталони - код 0320 - 2 - бело
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 7. Маица - код 11708 - црна
  Маица - код 11708 - црна
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Дамска тениска в светлосиво - код 3350
  Маица - код 3350
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Блуза - код 11662 - пудра
  Блуза - код 11662 - пудра
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Фустан - код 11922
  Фустан - код 11922
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71