Фустан - код 153 - окер - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38177-c
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Окер

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код HS-98101 - црна
  Код HS-98101 - црна
  Special Price MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 2. Фустан - код 0763 - црна
  Фустан - код 0763 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Блуза - код 11615 - розова
  Блуза - код 11615 - розова
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Блуза - код 11633 - шарено
  Блуза - код 11633 - шарено
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Маица - код 2272 - бело
  Маица - код 2272 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Ефектен топ с къдрици в цвят пудра - код 2410
  Топ - код 2410 - 1 - пудра
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Елегантен дамски топ в черно - код 3020
  Топ - код 3020 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Комплет - код 2995 - бело
  Комплет - код 2995 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Код 20124 - златно
  Код 20124 - златно
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Спортски комплет - код 9353 - 2 - сиво
  Спортски комплет - код 9353 - 2 - сиво
  Најниско MKD 1.565,71 Регуларна цена MKD 2.145,71