-34%

Фустан - код 160 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40365
-34%
Special Price MKD 1.102,00 Регуларна цена MKD 1.682,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8989 - црна
  Фустан - код 8989 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 6585 - црна
  Фустан - код 6585 - црна
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 3. Фустан - код 0701 - црна
  Фустан - код 0701 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 1510 - црна
  Фустан - код 1510 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 228 - црна
  Фустан - код 228 - црна
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
Слични производи
 1. Код B69 - небесно сина
  Код B69 - небесно сина
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Хеланки - код 942 - 1 - црна
  Хеланки - код 942 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 3. Код SP9017 - кафеава
  Код SP9017 - кафеава
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Фустан - код 675 - виолетова
  Фустан - код 675 - виолетова
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 5. Тренерки - код 5898 - путер зелена
  Тренерки - код 5898 - путер зелена
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Фустан - код 999 - кафеава
  Фустан - код 999 - кафеава
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 7. Маица - код 2929 - бела
  Маица - код 2929 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Јакна - код 4532 - 3 - капучино
  Јакна - код 4532 - 3 - капучино
  Најниско MKD 2.842,00 Регуларна цена MKD 4.582,00
 9. Фустан - код 3605 - црна
  Фустан - код 3605 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Хеланки - код 6856 - 1 - борда
  Хеланки - код 6856 - 1 - борда
  Најниско MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71